Energia elektryczna i gaz

Profesjonalne Doradztwo


Koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa są kluczowym czynnikiem powadzenia i opłacalności biznesu. Dynamiczny rynek wymusza ciągłą atencję przedsiębiorstw w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań tak aby nie zatracić konkurencyjności.

W ramach rzetelnej współpracy doradzimy Państwu jak kupować energię i gaz w najbardziej optymalny sposób spersonalizowany do Państwa oczekiwań i możliwości.

Wyjaśnimy Państwu skąd się bierze aktualna cena energii. Przestawimy Państwu profesjonalne raporty i analizy czynników kosztotwórczych ( cost driver) wpływających na cenę energii i gazu tak aby zaplanować najlepszą strategię zakupową.

Optymalna Strategia


Damy Państwu możliwość skorzystania zarówno z długoletniej gwarantowanej ceny energii l gazu lub aktywne uczestnictwo w rynku hurtowym do wyznaczania ceny w oparciu o indeksy krótko i długo terminowe notowane na Towarowej Giełdzie Energi. Przedstawimy możliwości kupowania energii tylko kwartałami czy alternatywę na rynku SPOT. Z nami dowiesz się że, cena energii u każdego Sprzedawcy to żadna tajemnica a dla Ciebie ważniejszy jest mechanizmy zakupowy i strategia.

Efektywność energetyczna


Nawiązując z nami współprace możecie liczyć Państwo na doradztwo w zakresie optymalizacji rachunków nie tylko pod katem stawki za energie czy gaz. Przygotujemy Państwu optymalizację kosztów usług dystrybucji poprzez audyt taryf, mocy umownej czy kompensacji energii biernej tak aby wygenerować w Państwa firmie dodatkowe oszczędności.

Przedstawione analizy i rekomendacje wprowadzimy bezpłatnie w ramach naszej współpracy. W razie konieczności dostarczymy prosty system do bilansowania i zdalnego odczytu pomiarów energii z wykorzystaniem urządzeń rozszerzających obecną infrastrukturę elektroniczną liczników energii elektrycznej o funkcjonalność Smart Meter.

W trosce o zrównoważony rozwój, dzięki współpracy z jednym z największych koncernów energetycznych w Europie , dajemy Państwu możliwość zakupu energii pochodzącej w 100%. z energii wytworzonej w instalacjach wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wasza Firma dzięki nam może deklarować, że korzysta z OZE oraz podkreślać swoje proekologiczne zaangażowanie w wytwarzaniu polskiego produktu dzięki otrzymanym gwarancjom pochodzenia energii


ul. Podchorążych 11/21
81-133 Gdynia
KRS 0000480944
NIP 586-228-46-47

+48 690 195 951
baoe@baoe.pl

© 2019 Bałtycka Agencja Obrotu Energią SP. Z O.O.