Fotowoltaika

W ramach doradczej współpracy zapewniamy Państwu kompleksową ofertę na przygotowanie, zaprojektowanie, dostarczenie oraz wybudowanie instalacji fotowoltaicznej wraz z jej wszystkimi komponentami.

Nasza wiedza i szerokie spektrum produktowe umożliwia wybudowanie z nami instalacji montowanej na gruncie czy instalacji przemysłowej montowanej na dachach przedsiębiorstw.

Zastosowane rozwiązania technologiczne, w naszej ofercie zapewnią Państwu największe możliwe uzyski energetyczne, największą produktywność energii elektrycznej z instalacji, a więc największe roczne przychody pieniężne. Jest to możliwe dzięki temu, że pracujemy z najlepszymi i najnowocześniejszymi producentami modułów i falowników na świecie.

W ramach wstępnej oferty dostarczmy szeroki zakres następujących prac:

  • Wykonanie schematu ideowego rozmieszczenia instalacji fotowoltaicznej,
  • Opracowanie informacji technicznej falowników wraz z schematem ideologicznym połączeń stringów modułów, ich ilości i zakresów napięć pracy,
  • Wykonanie analizy poziomu nasłonecznienia na danym obszarze, ilości wyprodukowanej rocznie energii elektrycznej,
  • Opracowanie podstawowej dokumentacji technicznej, zawierającej między innymi charakterystyki techniczno-ruchowe urządzeń przyłączanych w języku polskim,
  • Dołączenie deklaracji zgodności falowników z dyrektywami UE,
  • Przedstawienie świadectw zgodności falowników z obowiązującymi normami.

Nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś!

Współpracując z nami, nie tylko wyprodukujesz energie ze słońca, ale także pozostałe zapotrzebowanie twoje firmy, kupisz bardzo korzystnie na rynku hurtowym w oparciu o zaplanowaną strategię z gwarancjami 100% pochodzenia jej z OZE!


ul. Podchorążych 11/21
81-133 Gdynia
KRS 0000480944
NIP 586-228-46-47

+48 690 195 951
baoe@baoe.pl

© 2019 Bałtycka Agencja Obrotu Energią SP. Z O.O.