Infolinia 818 200 817 

Energia odnawialna dla biznesu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę na przygotowanie, zaprojektowanie, wybudowanie wraz z dostawą, wszelkich potrzebnych komponentów kompletnej instalacji fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe, dachowe instalacje domowe, instalacje przemysłowe na dachach hal produkcyjnych jak i duże farmy fotowoltaiczne na gruncie

Więcej energii ze słońca, to nie tylko postulat domagający się zwiększenia udziału fotowoltaiki w miksie energetycznym, ale przede wszystkim nasza obietnica  maksymalnie dużych uzysków energii elektrycznej dzięki zastosowaniu najnowszych, innowacyjnych rozwiązań w każdym zakresie budowania instalacji fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdują się tylko najwydajniejsze, najefektywniejsze a przez to najbardziej produktywne urządzenia światowych liderów rynku fotowoltaicznego.

Nasza obietnica, największych uzysków energetycznych i najwyższej jakości, to wynik długotrwałych i niekończących się poszukiwań dostawców, których produkty są stale testowane  przez niezależne ośrodki badawcze a efektem tych badań jest ogromny udział tych produktów w globalnym rynku fotowoltaiki.

Trafność wyboru oferowanej przez nas gamy produktów dokonanych przez  naszych inżynierów, potwierdzają liczne testy oraz rankingi renomowanego laboratorium miesięcznika Photon International®.