Infolinia 818 200 817 

Systemy Fotowoltaiczne

W skład naszej kompleksowej oferty wybudowania i wyposażenia kompletnej farmy fotowoltaicznej wchodzą następujące elementy:

 

1.            Precyzyjny projekt wykonawczy instalacji fotowoltaicznej po otrzymaniu pełnej dokumentacji projektowej od inwestora.

2.            Dostawa modułów fotowoltaicznych wybranego producenta dla instalacji 15kW.

3.            Dostawa falowników fotowoltaicznych – KACO Powador 18.0 TL3

4.            Dostawa dachowej konstrukcji wsporczej dla modułów fotowoltaicznych .

5.            System monitoringu parametrów i uzysku energii elektrycznej z instalacji wybranego producenta.

6.            Kable solarne.

7.            Konektory fotowoltaiczne MC4 Multi-Contact.

8.            Zestawy przyłączeniowe przetwornic.

9.            System odgromowy.

10.          Pozostałe elementy systemu.

11.          Profesjonalny montaż, podłączenie i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo moduły fotowoltaiczne tylko najlepszych światowym producentów, którzy są niekwestionowanymi liderami zakresie najwydajniejszych i innowacyjnych technologii fotowoltaicznych:

 

Seraphim Solar System to działający od 2009 roku producent zarówno  ogniw jak i modułów fotowoltaicznych charakteryzujących się najwyższymi na rynku uzyskami energetycznymi. Moduły tej firmy od wielu miesięcy zostają najlepszymi i najbardziej produktywnymi modułami wg niemieckiego czasopisma Photon Laboratory deklasując dziesiątki innych producentów.

 

 

 

JinkoSolar Holding Co, Ltd. jest jednym z niewielu producentów, który w 2011 roku osiągnął  1,2  GW łącznej produkcji wysokiej jakości krzemowych wafli, ogniw oraz mono-i multi-krystalicznych paneli fotowoltaicznych. Pełna kontrola procesu produkcji pozwala Jinko zagwarantować najwyższą jakość produktów i znacznie bardziej efektywną strukturę kosztów. Z tych przewag konkurencyjnych, JinkoSolar jest w stanie przynieść realne korzyści dla klientów na całym świecie.

JinkoSolar Holding Co jest notowany na nowojorskiej giełdzie New York Stock Exchange, zatrudnia ponad 10.000 specjalistów w fabrykach w Shangrao (Jiangxi) i Haining (Zhejiang), zajmuje łączny obszar ponad 165 hektarów.

 

Założona w 2005 roku, ReneSola Ltd. (NYSE: SOL) jest wiodącym światowym producentem modułów fotowoltaicznych słynącym z rewelacyjnego zespółu R & D, produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń i ogromnego doświadczenia produkcyjnego.

ReneSola posiada 17 spółek zależnych, z własnymi zakładami produkcyjnymi rozmieszczonymi  w Zhejiang Jiashan, Jiangsu Wuxi i Sichuan Meishan. Specjalizuje się w zaawansowanych pracach badawczo-rozwojowych nad nowymi technologiami i produkcji polikrzemu, ogniw krzemowych, oraz modułów fotowoltaicznych. Jest jednym z niewielu dużych konglomeratów fotolwaicznych z pionowo zintegrowanym systemem wytwarzania od pierwotnego krzemu do kompletnych systemów fotowoltaicznych

 

To co wyróżnia naszą ofertę to stosowanie rozwiązań technologicznych, które zapewnią Państwu największe możliwe uzyski energetyczne, największą produktywność energii elektrycznej z instalacji a więc największe roczne przychody pieniężne.

To właśnie w Niemczech znajdują się siedziby trzech absolutnych liderów globalnego rynku przetwornic fotowoltaicznych, z racji tego że Niemcy są największym rynkiem fotowoltaicznym świata.

 

 

 

 

 

KACO new energy GmbH z siedzibą w Neckarsulm, specjalizuje się w produkcji  falowników fotowoltaicznych i systemów monitorowania, jak również w systemach zasilania dla kolejowych

i przemysłowych zastosowań. Jako wiodący producent w tej dziedzinie, firma wyprodukowała ponad 5,5 gigawatów mocy  przetwornic od 1999 roku.

 

 

REFUsol GmbH można śmiało nazwać pionierem w fotowoltaice. Jako specjalista w dziedzinie energoelektroniki, REFUsol GmbH był producentem wysokiej jakości przetwornic w Niemczech od ponad 47 lat. Już w 1997 roku, REFUsol opracował  pierwszy beztransformatorowy  falownik fotowoltaiczny, oparty na wieloletnim doświadczeniu inżynierów REFUsol.

Dziś produkty tej firmy można znaleźć w systemach solarnych i parkach słonecznych na całym świecie. Standardy jakości są jednymi z najostrzejszych w całej branży.

 

 

SMA Solar Technology AG jest absolutnym światowym liderem w rozwoju, produkcji i sprzedaży falowników PV i systemów zarządzania energią, oferuje innowacyjne kluczowe technologie dla przyszłych struktur energetycznych. SMA jest reprezentowana na wszystkich ważnych rynkach fotowoltaicznych w 21 krajach. Firma zatrudnia ponad 5 500 i osiągnęła obrót w wysokości 1,7 mld € w 2011 roku. Falowniki są sercem każdej instalacji fotowoltaicznej. To one konwertują prąd generowany w ogniwach fotowoltaicznych na prąd zmienny zgodny z wymaganiami sieci - dla własnej konsumpcji lub pełnej sprzedaży do sieci dystrybucyjnej. Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania systemem,  monitoruje zarówno część stałoprądową DC jak i sieć AC po stronie dystrybucyjnej energii. Falowniki SMA posiadają wiele ważnych funkcji zarządzania siecią, które stają się coraz ważniejsze w  produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii.